Opinie klientów Vergionic

Jak się z nami współpracuje?

Opinie klientów Vergionic

Opinie Vergionic Paulina Stołek (dawny Chinex) to bardzo ważny aspekt naszej pracy. Często pytamy naszych klientów o to, co najbardziej cenią we współpracy z hurtownią Vergionic, a ich opinie pomagają w naszym ciągłym rozwoju.

 

Zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu, dlatego też opinie Vergionic naszych klientów są dla nas priorytetem.
 

Stale poszerzamy zespół Vergionic o specjalistów z różnych dziedzin, aby dostarczać naszym klientom usługi oraz pomoc na najwyższym poziomie, dlatego opinie Vergionic pomagają nam w zrozumieniu, co dla naszych klientów jest ważne i czego potrzebują.

Zebrane poniżej opinie Vergionic dotyczą obsługi klienta, jakości dostarczanych produktów, czasu dostawy i wszystkiego co związane z działaniem naszej hurtowni. Dzięki nim możesz podjąć współpracę z nami z dużą dawką wiedzy na temat poziomu naszego działania.

Opinie klientów Vergionic pozwalają poprawić nam pracę, dzięki nim możemy zwiększyć jakość oferowanych usług, zrozumieć naszych klientów i rozwiązywać bieżące sprawy.

Opinie Vergionic naszych klientów

Darmowa dostawa

Dla mnie najważniejsza jest szybka dostawa produktów.
W Vergionic często zamówienie dostaje jeszcze tego samego dnia. Do tego dostawa jest za darmo. Dobre ceny, szeroki wybór produktów. Polecam!

Rafał 

Niskie ceny produktów

Ceny produktów w Vergionic są niskie, dodatkowo dzięki systemom rabatowym jestem w stanie być konkurencją na Allegro, a przy tym bardzo dużo zarabiać. Duży plus za szybką i darmową dostawę. Miła obsługa.

Alex. Trade

Profesjonalna obsługa

Profesjonalne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt. Wsparcie na każdym kroku, dzięki czemu czuję się ważny jako klient. Darmowe zdjęcia i opisy – szybka dostawa.

Kamil Radomsko

Materiały sprzedażowe

Hurtownia Vergionic udostępnia za darmo wysokiej jakości zdjęcia oraz opisy. Bardzo ułatwia to moją sprzedaż na Allegro. To przekonuje mnie do tego, żeby wybierać zakupy w Vergionic.

Anna P.

Doskonała
Na podstawie 19 opinii
Mirek Kuroń
Mirek Kuroń
2023-10-03
Polecam. Świetny kontakt. Bardzo miła obsługa. Towar bardzo dobrej jakości. Współpraca z takim kontrahentem to czysta przyjemność.
Agnieszka Michalik
Agnieszka Michalik
2023-09-26
Firma godna polecenia. Produkty świetne i dobrej jakości. Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówień. Terminowość i profesjonazlizm to ich zalety! Polecam serdecznie.
Norbert
Norbert
2023-09-25
Dobre ceny oraz miła obsługa,towar z pomysłem, zdecydowanie 5 gwiazdek
Thomas Soler
Thomas Soler
2023-09-25
Współpraca na najwyższym poziomie. Ciekawe produkty podążające za duchem czasu, na bazie których da się prowadzić swój biznes. Obsługa zawsze dostępna i co najważniejsze - jest w stanie pomóc bez względu na to z jakimi pytaniami przychodzimy.
Marcin Głowienka
Marcin Głowienka
2023-09-25
Polecam. Współpraca bez zarzutu.
Joanna Dąbrowska
Joanna Dąbrowska
2023-09-23
Produkty biurowe super jakości. Gorąco polecam!
Justyna Dąbek
Justyna Dąbek
2023-09-15
Firma godna polecenia! Świetne produkty w dobrych cenach . Szybka wysyłka . Polecam z czystym sumieniem!
Алиса Зог
Алиса Зог
2023-09-12
Pomocny i miły personel. Mega rzeczy za rozsądne ceny 😉 Miejsce godne polecenia!
damiandan483
damiandan483
2023-09-12
Polecam, obsługa i zainteresowanie potrzebami klienta na najwyższym poziomie.
Jędrzej Jarzęcki
Jędrzej Jarzęcki
2023-09-12
Polecam, firma godna zaufania. Realizacja zamówień w terminach, wszystko sprawnie i bezproblemowo.

Skontaktuj się z nami!

O nas

Vergionic to hurtownia wielobranżowa oraz bezpośredni importer towarów z Chin i innych krajów Azjatyckich, oraz Europy. Sprzedaż hurtowa oraz import bez pośredników – dzięki temu jesteśmy w stanie powiedzieć o sobie najtańsza hurtownia wielobranżowa w Polsce.
W trosce o naszych klientów oraz ciągły rozwój, hurtownia chińska Vergionic to zarówno hurtownia internetowa jak i hurtownia stacjonarna.

Adres

ul. Topolowa 1F
97-300 Piotrków Trybunalski

Godziny otwarcia

Od Poniedziałku do Piątku: 8:00 – 16:00
Sobota i Niedziela: Zamknięte

    error: Kopiowanie treści jest zabronione